تولید کلیپ تصویری ویژه شهدای غواص توسط هنرمندان بوشهر
سیرنگ: مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر از تولید ۲ کلیپ تصویری و موزیکال ویژه شهدای غواص توسط هنرمندان بوشهری خبر داد.
كدخبر: id-6258
تاريخ: 2019-09-23 08:06:46

عبدالرحمن برزگر در نشست با مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر با بیان اینکه هنرمندان در به تصویر کشیدن حماسه و رشادت رزمندگان از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کنند اظهار داشت: هنرمندان انجمن سینمای جوان استان بوشهردر راستای ترویج فرهنگ جهاد و شهادت ویژه برنامه‌هایی در حال تولید و تدوین دارند.

به گزارش «سیرنگ»، وی هفته دفاع مقدس را سندی معتبر و پرافتخار در تاریخ ایران دانست و تاکید کرد: همه باید در انتقال و گسترش آن تلاش مضاعف داشته باشیم.

برزگر نحوه فعالیت‌های انجمن و آثار تولید شده با موضوع دفاع مقدس را در قالب گزارش ارائه کرد و گفت:همکاری در اجرای برنامه‌های کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر که در دی ماه  امسال برگزار می‌شود مورد توجه هنرمندان قرار دارد.

وی، از تولید و تصویر‌سازی کتاب صوتی توسط هنرمندان انجمن سینمای جوانان استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: 5 کتاب صوتی، 2 پروژه تصویر سازی کتاب، 30 کلیپ با موضوع‌های مختلف از جمله دفاع مقدس در این انجمن توسط هنرمندان بوشهری در حال تهیه و تدوین است.

مدیرانجمن سینمای جوانان استان بوشهر تولید فیلم دفاع مقدس ویژه فضای مجازی را از دیگر تولیدات این انجمن دانست و تصریح کرد:  2 کلیپ تصویری و موزیکال ویژه شهدای غواص توسط هنرمندان بوشهری در حال تهیه است.

برزگرتولید و تهیه کلیپ مادران شهدای مدافع حرم و 2 اثر انیمیشنی از دیگر برنامه‌های انجمن سینمای جوان دانست و گفت:  در این انجمن اکنون کتاب صوتی خاطرات «یک دریا ستاره»، «قاصدک» و «گلوله» و انیمیشن «اسیر آشنا» در حال تولید و تصویر‌سازی است.

منبع: تسنیم