موفقیت هنرمند بوشهری در جشنواره بین المللی ترکیه
سیرنگ: فیلم کوتاه پویانمایی «دوران» به کارگردانی حمید حق جو هنرمند بوشهری در جشنواره بین‌المللی «روز فیلم بشردوستانه» کشور ترکیه برگزیده شد.
كدخبر: id-6254
تاريخ: 2019-09-18 12:23:37

رئیس انجمن سینمای جوان استان بوشهر گفت: داستان این فیلم، دو پا به عنوان نماد بنی‌آدم است که در ظلمت و تاریکی هستند و تفاوت دارند اما وقتی دریچه‌ای از کائنات به روی آنها باز می‌شود وحدت شکل می‌گیرد.

به گزارش «سیرنگ»، عبدالرحمان برزگر افزود: فیلم‌های برگزیده این جشنواره از ۱۶ تا ۱۷ اکتبر در استانبول ترکیه اکران می‌شود.

برزگر ادامه داد: اثر پویانمایی دوران پیش از این نیز به چند جشنواره بین‌المللی راه پیدا کرده بود.

وی یادآور شد: این جشنواره یک رویداد سینمایی با موضوع‌های بشردوستانه و شامل نمایش تعدادی از فیلم‌های برگزیده با هدف ترغیب علاقه‌مندان به تولید فیلم با موضوع‌ها و مضمون‌های انسانی است که با حضور گروهی ممتاز از متخصصان و کارگردانان در زمینه تولید و رسانه برای کمک به تولید آثار کوتاه و بلند با کیفیت بین‌المللی است.

Thumbnail

حمید حق جو کارگردان، انیماتور و نویسنده این اثر از فیلمسازان انجمن سینمای جوان بوشهر است و مدیر تولید این اثر صائمه وفایی است.

حق جو ساخت چند فیلم کوتاه و انیمیشن برای کشورهای مختلف و برگزیده چندین جشنواره بین‌المللی و همچنین تولید چند نماهنگ و مستند و مسئول جلوه‌های ویژه فیلم و مستندهای سینمایی و ساخت اپلیکیشن های جشنواره‌های سینمایی و موسیقی را در کارنامه هنری خود دارد.

منبع: ایرنا