فراخوان جایزه ادبی «شجاع دل» در بوشهر منتشر شد
سیرنگ: طرح فراخوان جايزه ادبي «شجاع دل» نامه‌ای به سردار شهيد يوسف بردستاني بدون محدوديت سني از هفته اول دی‌ماه تا سوم بهمن‌ماه برگزار می‌شود.
كدخبر: id-5959
تاريخ: 2018-12-29 08:22:22

محمد شهنیایی در نشست ستاد برگزاری شهید بردستانی اظهار داشت: مراسم سی و دومین سالگرد سردار شهید یوسف بردستانی هفته اوّل بهمن در شهر بردخون برگزار می‌شود.

به گزارش «سیرنگ»، وی افزود: سردار شهید یوسف بردستانی بارها عازم جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شد و از دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع کرد و هیچگاه از این عرصه فاصله نگرفت.

شهنیایی خاطرنشان کرد: سردار شهید یوسف بردستانی از آغاز تشکیل ناوتیپ 13 امیرالمؤمنین (ع) در استان بوشهر به‌عنوان یکی از فرماندهان لایق و تأثیرگذار، کار فرماندهی گروهان‌ها و گردان‌های آن را عهده‌دار بود.

رئیس ستاد بزرگداشت شهید بردستانی ادامه داد: در سال ۱۳۶۵ با پذیرفتن مسئولیت معاون گردان کمیل در عملیات کربلای ۵ آنچه را که به آن عشق می‌ورزید و همواره در عمل و کلامش به دنبال آن بود، یافت و پیکر پاک و مطهرش بعد از مدت‌ها مفقودالاثر بودن به زادگاهش شهر بردخون برگشت.

Thumbnail

وی گفت: طرح فراخوان جايزه ادبي «شجاع دل» نامه‌ای به سردار شهيد يوسف بردستاني نيز رونمايي شده بدون محدوديت سني از هفته اول دی‌ماه تا سوم بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

شهنیایی هنرمندان و نويسندگان را برای شركت در اين فراخوان دعوت کرد و اظهار داشت: 5 نفر برتر فراخوان به انتخاب اعضاي ستاد در مراسم ٢٢بهمن امسال با تقدیم هداياي نفيسي تجلیل می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: علاقمندان می‌توانند آثار خود را به دبيرخانه ستاد در حوزه مقاومت كربلا بردخون تحويل دهند.

منبع: بردخون نیوز