گشایش نمایشگاه تصویرسازی حمایت از کالای ایرانی در بوشهر
سیرنگ: در آئینی با حضور مسئولان، نمایشگاه ملی پوستر و تصویرسازی حمایت از کالای ایرانی در بوشهر گشایش یافت.
كدخبر: id-5945
تاريخ: 2018-12-23 09:40:23

رئیس حوزه هنری استان بوشهر در نمایشگاه ملی پوستر و تصویرسازی حمایت از کالای ایرانی اظهار داشت: در این نمایشگاه ۳۵ اثر با هنرمندی ۷۵ هنرمند برجسته کشور ارائه شده است.

به گزارش «سیرنگ»، امید پارسایی‌فر با اشاره به اینکه نمایشگاه ملی پوستر و تصویرسازی حمایت در ۱۲ روز نخست دی‌ماه در نگارخانه حوزه هنری بوشهر میزبان علاقمندان است افزود: بوشهر بعد از تهران دومین استان میزبان این نمایشگاه است.

وی با اشاره به آمادگی حوزه هنری استان بوشهر برای میزبانی از قشرهای مختلف و بویژه جامعه دانش آموزی و دانشجویی استان خاطرنشان کرد: این نمایشگاه پس از نگارخانه بوشهر در سطح بازار، مجتمع‌های تجاری شهرستان‌های استان نمایش داده خواهد شد.

Thumbnail

معاون اتاق اصناف مرکز استان بوشهر نیز به اهمیت بالای برگزاری نمایشگاه ملی پوستر و تصویرسازی حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: حمایت از تولید ایرانی نیازمند برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی است که ارزش بالایی دارند.

عباس نامدارزاده خواستار رفع موانع فراروی تولید کنندگان شد و بیان کرد: ارائه موانع فراروی تولید کننده ایرانی به مسئولان در قالب هنر می‌تواند زمینه‌ساز رفع این مشکلات و افزایش کیفیت و رونق تولید باشد.

منبع: مهر