نمایشگاه نقاشی «سایه روشن» در دوراهک برگزار شد
سیرنگ: فرمانده حوزه مقاومت جندالله شهر دوراهک از برگزاری نمایشگاه نقاشی «سایه روشن» به مناسبت اربعین سرور و سالار شهیدان در شهر دوراهک خبر داد.
كدخبر: id-5848
تاريخ: 2018-10-31 08:17:02

غلامرضا دوراهک در حاشیه بازدید از این نمایشگاه ضمن تسلیت ایام سوگواری اربعین ابا عبدالله الحسین (ع) گفت: این نمایشگاه در قالب سایه روشن با هدف انتقال فرهنگ و مفاهیم والای عاشورا به زبان هنر توسط ۲۰ هنرمند بانوی بسیجی این شهر در حوزه مقاومت جندالله در حال برگزاری است.

به گزارش «سیرنگ»، وی، با بیان اینکه همه آثار این نمایشگاه، نقاشی هایی از واقعه عاشورا و اربعین حسینی است، اظهار داشت: این نمایشگاه از اربعین حسینی آغاز و به مدت ۱۰ روز صبح و عصر در حوزه مقاومت بسیج دوراهک، دائر است.

دوراهکی ضمن تقدیر و تشکر از حضور باشکوه شهروندان دوراهکی در همایش بزرگ پیاده رویی اربعین در شهر دوراهک، گفت: حضور مرد و زن، کودک و بزرگ، پیر و جوان در این حرکت عظیم نشان می دهد که ملت ایران، شیعیان واقعی و عاشقان امام حسین(ع) هستند و بعد از ۱۴۰۰ سال شور حسینی در دل ملت ایران زنده است.

Thumbnail

فرمانده حوزه مقاومت جندالله شهر دوراهک به اجتماع میلیونی مردم در اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: میلیون‌ها نفر از مردم عشق و علاقه خود را به سید و سالار شهیدان اظهار می ‌کند که این حضور روز به روز در حال گسترش است؛ این نمادی از وحدت بین مسلمانان و تذکری برای دشمنان اسلام است.

منبع: مهر