برپایی نمایشگاه نقاشی هنرمند بوشهری در تهران
سیرنگ: نمایشگاه طراحی چهره سرداران شهید دفاع مقدس با آثاری از محمدعلی نادری هنرمند دشتستانی در نگارخانه حوزه هنری تهران برپا می‌شود.
كدخبر: id-5803
تاريخ: 2018-10-08 11:06:25

محمدعلی نادری در گفتگو با سیرنگ در این خصوص اظهار داشت: در این نمایشگاه 25 طراحی جدید از چهره سرداران شهید کشور و 15 اثر قدیمی از چهره سرداران شهید استان بوشهر به نمایش گذاشته می‌شود.

وی افزود: آثار با استفاده از پاستیل، مداد گچی و زغال روی مقوا طراحی شده‌اند و عنوان "سربندهای ماه" برای نمایشگاه انتخاب شده است.

این هنرمند خاطرنشان کرد: تعداد زیادی فرماندهان دوران دفاع مقدس به شهادت رسیده‌اند و از چند سال گذشته تصمیم به طراحی چهره آن عزیزان گرفتم و این کار همچنان ادامه دارد و به مناسبت‌های مختلفی که با نام هریک از آن شهیدان برگزار می‌شود برای طراحی چهره ایشان اقدام می‌کنم.

به گزارش «سیرنگ»، محمدعلی نادری متولد مردادماه 1371 در بوشهر و دارای مدرک کارشناسی علوم تغذیه از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است و تاکنون چندین نمایشگاه فردی و گروهی از آثار این هنرمند هم استانی برپا شده است.

Thumbnail

یادآوری می‌شود، آیین افتتاح نمایشگاه «سربندهای ماه» سه‌شنبه 17 مهرماه ساعت 15 در گالری ابوالفضل عالی سوره حوزه هنری کشور واقع در خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ برگزار می شود تا 16 آبان ماه دایر است.